VIDEO: Profesionální balič JOINTŮ vydělává statisíce měsíčně!

Mladý Američan, který se živí balením jointů, je důkazem, že stále platí otřepané rčení „dělej, co tě baví, a peníze přijdou samy.”

Mladý “zhulenec” z Oregonu je podle mnohých zřejmě nejšikovnějším baličem jointů na světě. A Tony Greenhand (26) se tím ani nijak netají. Dokonce se pochlubil, že za největší objednávku zinkasoval těžko uvěřitelných sedm tisíc dolarů (což je v přepočtu více než 168 tisíc korun).

Bylo to několik jointů, které pospojované do sebe vytvořily plně kouřitelnou repliku slavné zbraně AK-47. Na její výrobu Tony spotřeboval více než 20 gramů trávy.

„Ráno vstanu, udělám si kafe a vrhnu se do balení,” popisuje mladík svou denní rutinu. Přitom v začátcích měl do mistra daleko. „První joint byl ostuda, normálně jsem se za něj styděl,” svěřil se.

Dnes je to jiné, nejlepší výrobky pyšně vystavuje na Instagramu, kde má více než 90 tisíc followerů. Aby ne – dokáže vyrobit joint téměř jakéhokoli tvaru. Jeden vypadá třeba jako Pikachu, nejslavnější Pokémon.

Tony doufá, že jeho profese bude mít stále větší uplatnění. Jen tak si totiž splní svůj největší sen – vyrobit joint, co bude vypadat jako boxer Mike Tyson, který pojídá avokádo. Balič si přitom očividně neláme hlavu s tím, že v Oregonu smí člověk pro vlastní potřebu mít „pouze” 200 gramů sušené marihuany. „Beztak se to zhulí, než na to kdokoli přijde. To se klidně vsadím,” řekl Tony.

Zajímavý je i fakt, že doma si své živobytí musí tvrdě obhajovat. Jeho maminka totiž dělá u policie a je zásadně proti tomu, co dělá. Pochopení našel zatím jen u otce, který oceňuje, kolik svým hobby dokáže vydělat… Na ukázky Tonyho umění se můžete podívat v přiloženém videu.