Nepřítel státu

Prý jsem nepřítel státu, legalizace a jiné.

Nevidím nic dobrého na tom, když budeme lidi strašit kriminálem za pěstování pár kytek konopí jen pro sebe. Lidi kteří mají bolesti, nebo prostě borce co si chce jen zahulit. Nepřítel státu.

Nevidím nic dobrého na tom, když budeme volat po svobodě dealerů drog velkého množství.

Nerozumím moc politice, ale říká se že politika je o umění dosáhnout maxima v daný okamžik.

Já vůbec nevěřím že nám volání po amnestii přinese 101 hlasů poslanců. Hlasy KDU bez kterých je regulace konopí nepravděpodobná. Nevěřím moc v úspěch politických stran v budoucích volbách, které by chtěli regulovat konopí.

Pokud si tedy 900 000 lidí pěstuje konopí a budou to moc dělat svobodě i za cenu že 100-200 dealerů zůstane v kriminále tak to chci. Nepřítel státu.

Poslední návrh Pirátů a Legalizace o.s. byl fakt demetní. Taky tak dopadl. Nepřítel státu.

Neznám moc předních konopných aktivistů kteří nejsou nemocní a dostaví tak konopí z lékárny. No, podle statistik je to v průměru 25 gramů za rok. Žádná sláva.

Já jsem zdravý nic mně není. Na konopí z lékárny nemám nárok.

Byl bych i pro návrh, kdyby si konopí mohli pěstovat jen nemocní. Nepřítel státu.

Německo bude mít legální pěstování konopí doma a konopné kluby. Nevěřím že u nás prosadí proti zákonům EU prodej. Takže prachy 💸 z toho moc nebudou. Maximálně z poplatků klubů a registrace. Nepřítel státu.

Pokud tady pár lidí neustálo spojení s českým vězněm který je odsouzen na doživotí a svůj čin udělal pravděpodobně po vyhubení trávy, nevadí. Nepřítel státu.

Nejčastěji důvod proč přijede policie 👮 sklidit konopí je, že vás někdo udá. Tedy chápu že udavate i mě. Jsem přeci nepřítel státu. Ale, se*u na to! 💩

Napište poslancům že chcete legální THC, pokud umíte psát bez hrubek a chyb. Já neumím. 🙂

P.s. jsem i proti HHC,… Posralo to snahu o regulaci konopí.