Tampony s konopím, zaručený způsob jak na menstruační bolesti

Inovativní značka uvedla na trh nový produkt který je jako dar z nebes pro každou ženu. Produkt obsahuje speciální složku – marihuanu. Žádné další křeče v podbřišku. Přichází spása – vaginální čípky s konopím, které mají zmírnit menstruační bolesti. Zdá se, že jejich činnost je spolehlivá.  Žádné další bolesti během tohoto období.

Foria je značka, která se rychle rozšiřuje na americkém trhu s lékařskou marihuanou. Jejích nejznámějších produktů byl olej na bázi kokosu a konopí, což údajně zvyšuje ženský orgasmus. V současné době je velký zájem o jejich vaginální čípky, které mají být spolehlivý způsob, jak zmírnit menstruační bolesti. Mohou být podávány spolu s tamponem. Analgetický účinek se projevuje po 15 – 30 minut. Výrobci tvrdí, že výrobek je vytvořen s jedinečným přírodních složek: organické kakaové máslo, THC a kanabidiol (CBD).


Jsme zachráněni?
Podle názorů žen, které užívaly produkt Floria reliéf, vaginální čípky zmírnit nejen menstruační křeče, ale také mají relaxační účinek, ulevuje od bolesti, zlepšení náladu a snižují stres. Cena tohoto prospěšného přípravku je 44 $. Čípky nejsou dostupné v naší zemi. Výrobce na svých internetových stránkách informuje, že výrobky Foria jsou k dispozici pouze pro obyvatele státu Kalifornie, kteří mají kartu k nákupu lékařské marihuany. Čípky by také měl doporučit lékař.