Newport posílá do prodeje “Nirvana” marihuanové cigarety

 

Newport Cigarety , jedna z nejpopulárnějších značek cigaret na světě, dnes oznámila, že se připojí k legalizaci marihuany  a zahájit výrobu konopných cigaret. Plánují je prodávat pod značkou “Newport Nirvana”, budou se prodávat  prostřednictvím licencí na prodej konopí ve státě Colorado a  Washington.

Reynolds American Inc. Chief Marketing Executive Lawrence Harrison, řekl v rozhovoru, firma nebyla nadšená z myšlenky prodeje konopných cigaret. Vše se změnilo až po legalizaci marihuany v Coloradu a Washingtonu.

Harrison dodal, že si kopí tisíce akrů půdy na pěstování konopí.

10 nejhorších jointů

 

“Newport Nirvana”  v roce 2017 firma začne propagovat novou značku ve státech Colorado a Washington. Na reklamu byl uvolněn rozpočet 7 miliard dolarů, k propagaci v časopisech a na  billboardech.

Harrison také řekl, že společnost plánuje kolem ledna příštího roku, začít vysílat reklamy kde budou celebrity, včetně Snoop Dogg , Seth Rogen a Bill Maher . Ale, jen ve státech Colorado a Washington.

zdroj

Na internetu se objevil i článek že žádné marihuanové cigarety od firmy Newport Cigarety do prodeje nepůjdou. Původní zdroj je webová stránka s názvem TMZworldNews, která toto prohlášení pustila do světa. Čas ukáže, kde je pravda. zdroj