Nová vůně Fragrance Vám umožní vonět jako konopí.

Podnikatel Killian Wells měl rád vůni konopí. Přestěhoval se z New Yorku do Los Angeles a zde začal navštěvovat svou první konopnou lékárnu. Wells se léčil s úzkostí a jeho lékař ho spojil s kalifornskými lékaři kteří předepisují konopí. Při návštěvě lékárny, byl omámen vůní kmenů Indica, Sativa a dalšímy vůněmi hybridních kmenů.

Wells se v tu chvíli rozhodl vytvořit konopnou vůni. Udělal si průzkum a zjistil že není jediný kdo má rád vůni konopí. Takže Wells vytvořil Xyrena a nabízí 3 různé vůně.

Všechny 3 vůně jsou uni-sex prodává za $ 74 ve 1,7 unce lahví cca 50 ml za cca 1880 Kč.

Příhodně pojmenovaný parfém Reefer Madness není vyroben z konopí, díky tomu je možné vůni prodávat kdekoli v zemi. Další vůně Blue Dream má aroma po sladké borůvkové vůni s pouhým náznakem skunka. A třetí vůně, OG Kush je pojmenovaná po jedné známé konopné odrůdě. Lidé podpisují že cítí vůni kyselého citrónu a borových vůní a vůni cedru vůně s nádechem spálené gumy. Mňam?

Raymond Matts strávil přes třicet roků v parfumérství a  skepticky řekl “Osobně nemohu pochopit, proč by někdo chtěl být cítit jako marihuana”. Matts tvořil vůně pro firmy, jako je Clinique a Tommy Hilfiger. Matts ironicky pracuje na podobném výrobku. Ten ovšem má kouř z marihuany překrýt, něco jako Febreeze.