B&B speciální hotel se snídaní a konopím, loni vydělal přes 1.000.000 $

Joel Schneider pracoval jako právník přes 30 let na Wall Street. Děti dodělali vysokou školu a on se rozhodl podnikat v marihuanovém průmyslu. Nyní provozuje tří B & B (Bud and Breakfest) v Colorado.

Speciální hotely kde hulení marihuany je dovoleno. Pokoje jsou od $ 299 do $ 399 za noc. Pokoje jsou pro každého od 21 do 80 let. Pokoje jsou luxusně vybaveny, bar bohatě zásoben a jídlo připravuje šéfkuchař.

“Wake and Bake breakfast nebo probuď se, zahul a nasnídej se je něco  co jsem si vymyslel” říká Schneider. “Každý den je tu jiný 420 Happy Hour.”

Tržba byla v loňském roce 110 tisíc $ měsíčně. Schneider se snaží do svého podnikání přibrat další lidi a rozjel  franchising v Kalifornii.

Schneider měl v plánu rozjet svou podnikatelskou kariéru. Bydlel v hotelu  v centru města Denver. “Byl jsem zamčený v koupelně, s ručníkem pod dveřmi a kouřil jsem své konopí. Kouřil jsem legální konopí, ale nebylo místo kde legálně kouřit”.

Tak dostal nápad, otevřít si hotel kde bude kouření konopí povoleno. B&B je soukromý majetek, takže v rámci zákona bylo možné zde kouření marihuany povolit.

Přesvědčil svou ženu Lisu aby se do podnikání dala s ním. Koupil svůj první hotel za 100.000 $ a od té doby do svého podnikání investoval další 1.000.000 $. Hosté mají rezervace na 20. dubna (4/20). To je speciální den pro kuřáky marihuany.

“Vstávám v 4:20 každé ráno a hned si zahulím,” říká Schneider. “Říkám svým hostům, pojďte dolů třeba ve spodním prádle a přidejte se k ostatním “.

 

zdroj zde