Klub Everton – Premier League jedná s konopnou společností Mika Tysona o sponzorství

Everton vede rozhovory o sponzorování dresu s konopnou společností SwissX, která prodává CBD produkty. Poté, co Tyson odešel z boxu, spolu s řeckým podnikatelem a přítelem Alki Davidem, vstoupil do konopného průmyslu.

Podle generálního ředitele Everton jedná s konopnou společností Swissx o sponzorské smlouvě. 

Pokud se dohodnou, bude to první dohoda mezi klubem Premier League a konopnou společností.

SwissX s heslem „Pro vyšší dobro“ založil v roce 2016 miliardář David Alki. Jeho jmění má hodnotu přes tři miliardy dolarů.

Internetem již dříve proléta informace o tom, že společnost Swissx chtěla práva na pojmenování stadion Nou Camp v Barceloně. David řekl: „ Je to něco, co jsme hledali a vypadalo to jako úžasný nápad. Moje společnost je konopná společnost a Španělsko má v Evropské unii dlouhou tradici na cestě k legalizaci, takže je to zcela přirozeně.“

“Neodcházím od Barcy, nechávám dveře otevřené dokořán,” řekl generální ředitel Alki David.

“Ale teď jsme v kontaktu s Evertonem, abychom převzali jejich přední část dresu. Již jsem viděl dizajn s celým logem Swissx v modré barvě. Nejsem z toho unesený, ale bude to vypadat hezky.”

Dodal: „Když jsem poprvé přišel do Anglie, všichni podporovali Manchester United a Liverpool a všichni byli červení. Mně se líbilo modré logo, takže jsem náhodně vybral Everton, abych ho podpořil. “