Za 4 květiny k soudu. Sdílení nestačí, musíme si pomáhat.

Poměrně velká část českých občanů, kteří si pěstují konopí, mají pocit že na ně soud nemůže. Za pěstování čtyř květin konopí by byla mohla být podmínka a pokuta do 15000 Kč. Ale, jen za předpokladu že se na ty květiny chodíte koukat a nic víc s nimi nemáte v plánu. Nesklidíte takzvanou marihuanu, přesněji konopný květ.

O tom, že policie vás začne vyšetřovat a soud vás odsoudí se přesvědčil i pan Koláčný a jeho rodina. To že vše co řeknete může a bude použito proti vám, také není nutné popisovat. Spravedlnost tyto úřady nehledají. Na tento životní příběh, upozorňoval media. Na konci příspěvku předám pár odkazu, pokud by přeci jen někdo netušil o co šlo.

Obrázek s krátkým textem o stíhaní pana Koláčného a jeho syna sdílelo více jak tisíc lidí. Je dobré vědět, že váš osud není všem lhostejný, ale jen sdílení nestačí.

Za zájem, sdílení, atd., budu rád. Ale, je důležité to dostat k srdci ne na facebook.

Hradecký soud potrestal muže za pěstování 4 rostlin konopí

PODMÍNKA ZA PĚSTOVÁNÍ 4 ROSTLIN KONOPÍ Vypěstovali 5 rostlin konopí, vyrobili mast pro nemocnou ženu a od soudu odešli s podmíněnými tresty ve výši 15 a 13 měsíců. To je příběh Miroslava Koláčného a jeho syna Jana z Rokytna na Pardubicku. Dáte soudu a policii ?/?❓

Zveřejnil(a) ČT Severovýchod dne Pátek 20. září 2019

Co se vám media neřeknou je, že pan Koláčný nesouhlasí že by byl zločinec a hodlá se bránit. Tady, jak už to bývá, je jedno velké ale. Tady si dovolím trochu odbočit.

Soud zprostil viny ženu, která pěstovala konopí jako lék

Psal se rok 2010 a soud rozhodl jak rozhodl. Bushka Bryndová je stále jediný člověk v této republice, který může pěstovat konopí pro svou léčbu. Je to úžasná léčitelka, která své zkušenosti zapsala do své knihy – Léčivé konopí v praxi. Kterou si můžete za pár korun koupit, doporučuji.

Opět se vracím. I pan Koláčný pěstoval konopí aby pomohl své ženě od bolesti. Kdo se dočetl až sem, vařím že si dokáže představit jak náročné je stíhání a nemoc v rodině. Dobrý právník není zadarmo, tak i náklady na obhajobu kolem 40 000 Kč, dají běžné české rodině opravdu zabrat.

Pan Koláčný by se rád soudně bránil, ale nemá na to finance. Rád bych vás informoval o tom, že se plánuje spustit sbírka, aby bylo možné se dále bránit. Pokud jste přesvědčeni o tom, že člověk, který pěstuje konopí aby někomu nemocnému pomohl, není zločinec. Máme šanci pomoci opět změnit rozhodnutí soudu.

České soudy neznají něco jako je v USA precedens. Ale, i tak by mohlo jít o přelomové rozhodnutí, které by v budoucnu mohlo pomoc dalším potřebným lidem. Ve finále, by mohlo pomoci všem. Aspoň já tomu věřit chci.

Nebude následovat číslo účtu, kam poslat peníze. Ale kdo bude chtít pomoci hned, může kontaktovat pana Koláčného a peníze poslat na jeho běžný účet. Nebo počkat, až bude možné spustit veřejnou sbírku.

Myšlenka že není třeba pomoci, protože pomůže někdo jiný, je většinou chybná. Dopadá to tak, že nepomůže nikdo.

Nikdo nevíme co nás potká, nebo někoho koho známe a máme rádi. Snaha změnit názor soudu na konopnou léčbu, by měla stát za pozornost.

Pár odkazů:

Otevřený dopis do poslanecké sněmovny –odkaz

Miroslav se synem chtěli pomoci nemocné mamince: Za konopnou mast jim hrozí až 10 let! –dokaz

Otci se synem hrozí vězení za vypěstování čtyř rostlin konopí –odkaz

Otec se synem pěstovali konopí, prý chtěli pomoci matce. Dostali podmínku –odkaz

Za konopí, které mělo skončit v masti, rozdal soud dvě podmínky –odkaz