Dědek Majzlík se asi zbláznil. Demonstranti za konopí jsou jak nacisti?!

Pokud někdo sledoval příběh asi nejznámější české konopné pacientky, nemohl si nevšimnou jak se tato rodina poněkud sblížila s rodinou ANO. Přesněji s otcem zakladatelem.

Byl to příběh neunaveného otce, který napsal snad všem poslanců, odpovědným úředníkům, ústavnímu soudu, institucím za lidská práva atd. Diskutoval v parlamentu i na demonstracích. Ten seznam je pravděpodobně mnohem delší.

Co je lež a co pravda?

Kolik konopí opravdu potřebuje? Podařilo se této rodině obelstít celou republiku včetně odborníku? Je to 180 gramů, nebo je to jak říká v rozhovoru?

gram

Mohl by mně někdo vysvětlit, proč se soudí s VZP o proplácení 180 gramů? Adam Vojtěch nebo Zdeněk Majzlík

Zveřejnil(a) Konopí dne Středa 6. března 2019

Nechci popsat kompletní příběh, protože jsem si jistý že ho většina zná a kdo ne, asi by si to dokázal vyhledat kdyby to mělo cenu.

Zdá se že otec nemocné dcery, uzavřel s otcem zakladatelem zvláštní smlouvu. Nevím co konkrétně nemocné dcerce přinesla, kromě slibů. Ale, otec nemocné dcery od té doby brání premiéra této země snad stejně urputně, jako svou rodinu.

Každý si pravda může volit koho chce, věřit komu chce. Ale, měl by si dokázat srovnat informace. To je právě ta demokracie. Ta nekončí vhozením lístku do volební urny.

Neodevzdáváme svůj hlas a nenutí nás to držet hubu do dalších voleb. Odevzdáváme pouze své volební preference – hlas volební.


Zlo pro tuto zemi jsou ti, kteří nerespektují vůli většiny, vyjádřenou ve svobodných volbách, ale chtějí nastolit vládu menšiny, jak to před těmi, kteří dnes řvou na Václavském náměstí, dělali jak nacisté, tak komunisté. Nevidím mezi těma smečkama rozdíl.

To se dědek vážně zbláznil? Je to asi měsíc co na Václavském náměstí byla akce million marihuana march a skandovalo se za legalizaci konopí. Kdosi nesl heslo: místo řepky, konopí a viděl jsem i další hesla, od lidí kteří zdá se nerespektuji obchod premiéra této země a chtějí něco pro svou menšinu.

Říkám si jak tohle může napsat někdo, kdo se snažil a asi i snaží najít spravedlnost pro své dítě? Nebo ji už vážně našel? ANO ANO ANO.

Je zvláštní co otcové pro děti udělají. Je zvláštní co skalní fanoušci unesou. Víra je možná bez důkazů.

Zveřejnil(a) Konopí dne Středa 14. listopadu 2018

Zdá se že vše co kdysi napsal, nebyla bezmoc otce, ale jen kalkul, jak přitáhnout k sobě pozornost lidí, kteří chtějí konopím opravdu pomáhat.

Celá řada osobností z konopné kultury se snažila rodině Majzlíků pomáhat co to šlo. Teď už od nich velká část dává ruce pryč.

Bohužel nejde o chvilkové poblouznění, dědek se zdá se zbláznil. On tomu fakt věří.

Zdeněk Majzlík – Ano Michale. O partě z demonstrace již máme jasno a není o čem pochybovat. Teď ještě tomu premiérovi tu zlodějnu dokázat. Protože pokud není důkaz, tak to všechno, včetně toho náměstí, je jen jedna velká špína.

Kdysi se snažil ukázat, jak konopí pomáhá jeho dceři a těch důkazů bylo minimum. I přesto uvěřil. Nepotřeboval rozhodnutí soudů, změnu zákonů atd. Prostě jen zasadil a čekal na sklizeň, doufal že přijde úleva.

Kdysi na začátku našel oporu ve spolku KOPAC, který mimo jiné měl v pravidlech a petici že jsou proti samopěstování konopí. I tehdy slepě uvěřil slibům i když ho v té době dvě největší české osobnosti konopné komunity na to upozornili. Podepsal to i přes to, že sám konopí pěstoval.

Proč tak snadno podlehne nějakým slibům, není otázka do diskuze. Jen je nutné říct, že ztratil důvěru lidí kterou kdysi měl. Protože i lidi skandující za legalizaci konopí, jsou pro něho zdá se stejní jako komunisti nebo snad nacisti.

Z toho pána se mně chce opravdu zvracet.

Premiér Babiš o konopí aneb řekni ANO bude líp.