Zapalování marihuany laserem “blasering” nový trend?

Hledáte nový způsob jak odpálit bong nebo joint? Nová móda kuřáku marihuany je “blasering”. Pokud hledáte hardcore alternativu k levným zapalovačům. Lidé zapalují konopí laserem a může z toho být nový trend ve společnosti spotřebitelů marihuany.

Jinými slovy, zapalování laserem je zdravější. Na rozdíl od mikrovlnné trouby, rádiových vln a ionizujícíh rentgenových paprsků, které představují riziko vzniku rakoviny. Použití laseru k zapálení marihuana je ve srovnání s tímto  bezpečné. Na druhou stranu, je dobré si vzít ochranné brýle.

Podej mi laser, bro

YouTuber Oregon Marihuana (Jake) zveřejnil nahrávku, která ukazuje, jak se laser odpálí marihuanu. Ale není jediný, kdo zaznamenal a sdílet své zkušenosti. Jak je možná na videu výše, Jake používá model 300 W , který se prodává asi za 160 $.

https://www.youtube.com/watch?v=OwtN2fMDfec

 

Je zapalovaní marihuany laserem bezpečné?

Další video které koluje internetem. Je když kluk ležící na gauči si nechá zapálit joint od svého kamaráda laserem přes celou místnost. Což v určitém věku, může být pro někoho hodně COOL!

Při podobných kouscích by bylo nejvhodnější použít ochranné brýle. Aby nedošlo k poškození očí. Protože konopí, je hlavně lék. Mělo by léčit, ne škodit.