Nový trend – konopné nehty jsou trend na celém světě

Možná jste slyšeli o nové módě která se stala hitem – WeedNails. Ale tentokrát nemluvíme o obrázcích nebo oblečení, ale o nehtech s marihuanou. Nebo konopné listy namalované na nehty. Máme na mysli listy a květ konopí, které jsou vloženy do gelu nebo do akrylového uložení.

Nikdo neví  kde se nápad na WeedNails ukázal poprvé, ale tento trend se rozšířil po celém světě. Instagramersi a nadšenci konopí a nehtů, sdílí své nehty po celém světě. Pro mnoho žen na celém světě provedení takového manikúru je nelegální a musí být nápomocné kosmetičky v šedé zóně. V české republice s tím však není problém. Konopí s obsahem THC pod 0,3% si můře vypěstovat každý legálně.

Kristina z Kalifornie,sdílela jeho první konopnou manikúru před několika týdny.

“Moje klientka to opravdu chtěla. Přinesla byliny a začalo se tvořit. Od té doby jsem dostal spoustu žádostí abych vytvořila takovou manikúru, takže budu pravděpodobně konopné nehty děla i dál.”

“Marihuana je tady legální, ale nemohu účtovat za tuto službu, protože musím platit federální daň z konopí. Zavolala jsem několik právníků, to je jisté. Je to citlivá záležitost, takže jsem si musela zavolat a ověřit legálnost “.