Nejsilnější květ konopí na světě FUTURE #1 obsahuje 37% THC.

Pokud patříte mezi milovníky silných konopných květů, je tu pro vás zajímavá zpráva. Firmě 7 Points Oregon se podařilo vyšlechtit odrůdu, která po několika testováních obsahuje prokazatelně více jak 30% THC.

7 Points Oregon zakoupila od šlechtitelů Exotic Genetix několik semen křížence Gorilla Glue # 4 a Starfighter # 2. Z 12 semen selekcí byly vybrány 4 květiny, které měly požadované vlastnosti. Jedna z nich obsahovala 32,5% THC a vyhrála v kategorii Most Potent Flower v turnaji Oregon Dope v roce 2017.

O rok později si 7 Points Oregon nechala otestovat jejich novou odrůdu. Marihuanu analyzovala laboratoř MRX Labs a její zaměstnanci opakovali
chromatografii třikrát. A konečně potvrdili rekordní výsledek 37,28% THC!

Oznámení této skutečnosti se v sociálních médiích setkalo s nečekanou vlnou kritiky a závisti. Pěstitelé prostě nevěřili, že takový výsledek je vůbec možný a popustili své emoce. Přesto MRX je akreditovaná laboratoř ORELAP.

7 Points Oregon, komentují svou odrůdu: „Pro většinu našeho týmu je tato odrůda, která obsahuje 30% THC nebo více, příliš silný”.