Český bulvár na objednávku policie ČR vytvořil hrozbu jménem Fénixovy slzy.

včera česká policie uspořádala velkou tiskovou konferenci, kam pozvala snad každého kdo má snahu něco smolit do českého veřejného prostoru. To samo sebou není zcela běžné. Důvod? Veřejnost už asi moc povídá o legalizaci konopí. Bylo třeba vytvořit strašáka.

Před pár dny měla česká televize debatu na téma legalizace konopí. Pravda, pořad máte slovo není úplně debata. Ale, pár moudrých slov v ní padlo. Díky za ně.

Také výroční zpráva o stavu ve věcech drog z roku 2016 přilila olej do ohně. S prohlášením že čeští senioři si pěstují konopí pro svou potřebu. A co je horší, původní strašák o tom jak moc děti hulí se začíná ztrácet. Hulení je u nás už tolik, že to ztrácí příchuť zakázaného ovoce.

Ani volba do parlamentu v roce 2017 neudělala policii moc radost. Česká pirátská strana a ne jen ta, povídá o nutnosti změny zákonu vztahujících se na konopí a zpřístupnění pacientům konopných léčiv.

Policie se tedy rozhodna vytvořit strašáka jménem Fénixovy slzy.

 

Pro policii to rozhodně není novinka. Ale co, říci to můžou.

Právě fénixovy slzy byly pro kriminalisty překvapením, protože se s nimi zatím u žádného jiného případu nesetkali. Jedná se o velmi silný extrakt z marihuany, který může při vyšší dávce způsobit smrt.

Řekl por. Bc. Jan Daněk – zprava je zde

Česká TV hovna pochopila výzvu a hned mají článek o tom že jen jediná kapka může usmrtit dítě. Pokud je tomu tak, kde je nějaká statistika o úmrtích? Hm, tady to trochu skřípe.

Publikováno 27. 9. 2017

Jak v tomto tak i u předchozího případu to policie sledovala několik let. Nebo aspoň o tom vědí. Že by už nikdo nechtěl dávat výpalné?

Policisté rozprášili marihuanový gang, který vyráběl i Fénixovy slzy

 

27.7.2016

 

Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát.

Pak proti tobě budou bojovat. Potom zvítězíš. 

 

 

Co dodat, už máme legalizaci za rohem?