5 nejlepších odrůd pro výrobu Feninových slz

Rick doporučuje pro výrobu Fénixových slz odrůdy, kde je alespoň 20% THC. Pravé Fénixovy slzy nelze koupit, proto je pro léčbu závažných onemocnění jako je například rakovina,potřeba vyrobit vlastní.

Pokud máte zájem o výrobu a víte jak na to, jedná se o pět ideálních odrůd pro výrobu FS.Doporučuje se také míchání těchto odrůd, tímto způsobem se získá ještě více léčebných přínosů. Při nákupu semen je ideální se poradit s prodejcem aby odrůda dosahovala opravdu 20% THC.

Berry White Strain

(16-28% THC): Také známý jako White Berry nebo Blue Widow, Berry White je jedním z nejsilnějších indických kmenů, kde některé kmeny mají až 28%.  Berry White se používá k léčbě deprese, bolesti, nevolnosti a stresu.

 

2. LA Confidential

(19-25% THC): Tento kmen v posledních letech roste na popularitě a je snadné pochopit proč. LA Confidential je silně léčivé, uklidňuje jak mysl tak i tělo. LA Confidential se používá k léčbě deprese, svalových křečí, stresu a bolesti.

 

Grape Ape Strain

(15-23% THC): je široce používána k léčbě bolesti a úzkosti, a to díky své silné hroznové příchuti a léčivým přínosům. V překladu Hroznová opice je populární volbou mezi pacienty trpícími poruchami nálady, jako je deprese, stejně tak i nedostatek chuti k jídlu a stresu.

 

Gods Gift Marijuana

(18-22% THC):  mnoho pacientů se po tomto uzdravujícím kmeni cítí lépe. Boží dar jak zní překlad je kříženec OG Kush a Grandaddy Purple. Boží dar je určen k léčbě deprese, bolesti, svalových křečí a stresu.

 White Rhino Strain

(22% THC): Bílé Rhino je neuvěřitelně silný lék výhodný pro bolest a úzkost. Tento kmen je také používán pacienty pro léčbu deprese, stresu a nedostatku chuti k jídlu.

Teď už stačí se jen přestěhovat někam, kde můžete bez rizik zkoušet výhody Fénixových slz.

zdroj