Revoluční novinka v léčbě konopím! Fénixovy slzy vás zbaví rakoviny i Alzheimera

Revoluční novinka v léčbě konopím! Fénixovy slzy vás zbaví rakoviny i Alzheimera

Může se zdát, že jde o hotový zázrak! Alespoň tak o tom mluví někteří lidé. Výrobek Fénixovy slzy je totiž aktuálně hodně opěvovaný. A poptávka po tomto konopném výtažku je neuvěřitelná. Paradoxem ale je, že o zázrak opravdu nejde…

Důvedem, proč je kolem Fénixových slz takový humbuk, je léčba rakoviny. Pacienti, kteří bojují se zákeřnou chorobou na konopný výtažek hodně spoléhají. Je ale nutné je varovat. V boj s rakovinou nelze zvítězit jen přírodní léčbou, ale především životosprávou, životním stylem a především vymezením se stresu. Hloupostí je vzdát se třeba léčby chemoterepaií.
“V akutních případech, v nichž se rakovina rozbujela natolik, že na přírodní léčbu je pozdě, je chemoterapie jedinou, u nás dostupnou léčebnou metodou. Dá se říct, že lékaři pacienta doslova seberou hrobníkovi z lopaty,“ píše uživatel portálu legalizuj.to, který má s konopným výrobkem hojné zkušenosti.

Na pravou míru je i uveden efekt Fénixových slz. Léčí zejména nespavost, stabilizuje hormonální rovnováhu, zvyšuje chuť k jídlu, mírné se po nich hubne. Pomáhá při léčbě roztroušené sklerózy či zvyšuje celkovou regeneraci mozku u degenerativních onemocnění jako je třeba Alzheimer…

Podle všeho i účinně léčí rakovinu nebo tiší bolesti. Lék si můžete pořídit v registrovaných lékárnách. Zajímavostí je, že pokud si ho vyrobíte doma, dopouštíte se něčeho nelegálního. Pokud vás někdo udá, máte na krku výrobu a přechovávání jedů a omamných látek.

Facebook Comments
Sdílení